شرکت تامین ابزار مگا صنعت نماینده فروش و تامین کننده محصولات روزمونت امریکا در ایران می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید

شرکت روزمونت آمریکا یکی از شرکت های بزرگ در زمینه تولید تجهیزات اندازه گیری و تجهیزات ابزار دقیق می باشد و شرکت تامین ابزار مگا صنعت  نمایندگی روزمونت در ایران است و با توجه به شرایط فعلی تحریم ها تهیه و تامین ابزار شرکت بزرگی مانن روزمونت اهمیت ویژه ای دارد. محصولات  این شرکت اکثرا بر مبنای پروژه های الکترونیکی و دیجیتالی می باشند که در بین محصولات پیشرفته در حوزه ابزار دقیق قرار می گیرند.

محصولات اخیر

ابزار دقیق ABB

تامین ابزار مگا، تامین کننده و نماینده فروش محصولات تجهیزات ابزار دقیق ABB Instruments Tools در ایران

بیشتر بدانید!

شرکت فوکس برو Foxboro Eckardt یکی از شرکت های قدرتمند در تولید تجهیزات ابزاردقیق می باشد . محصولات این شرکت در حوزه انواع پوزیشنر ها ،  تجهیزات فشار ، اختلاف فشار ، ترانسمیتر های سطح ، ترانسیمتر های فلو و تجهیزات آنالایزر می باشد .

شرکت تامین ابزار مگا صنعت از معدود شرکت هایی در زمینه ابزاردقیق می باشد که با توانایی های تیم فنی خود توانسته است با مشاوره های مناسب نیاز مشتریان و صنعتگران را در انتخاب انواع تجهیزات ابزاردقیق به دلیل تنوع بسیار زیاد برطرف نماید .

مجموعه ی ما با توجه به ارتباطات بسیار خوب با طرف خارجی می تواند محصولات این شرکت را با مناسب ترین قیمت و کوتاه ترین زمان تحویل ارائه نماید .

کمپانی اندرس هاوزر Endress & hauser از یک کسب و کار کوچک شروع و امروز به یکی از بزرگترین تامین کنندگان ابزار دقیق در سراسر جهان تبدیل شده است. شرکت اندرس هاوزر Endress & hauser شرایط سخت و پیشرفت های بزرگ را پشت سر گذاشته است.

در سال 1953 دو مرد کاملا متفاوت باهم شرکت اندرس هاوزر Endress & hauser را در یک اپارتمان خصوصی در لراخ (Lörrach) آلمان  تاسیس کردند. یکی از آنها مهندس سوییسی لاغر قد بلند و قوی با 29 سال سن به نام Georg H Endress و دیگری مدیریک بانک آلمانی به نام Ludwig Hauser با 58 سال سن بود.

فناوری Puls/Radar از شرکت وگا VEGA به همراه نوآوری Plics بیش از ۲۰ سال است که به عنوان پیشتاز در اندازه‌گیری سطح، به صورت مطمئن و دقیق در فرایندهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند و دارای فیدبک مثبتی از مشتریان خود می باشد که این شرکت را بر آن داشت تا با توسعه و به روز نمودن این سیستم ها بتواند رضایت کاربران خود را بیش از پیش به دست آورد .

استفاده از فناوری Puls/Radar جهت شناسایی سطح جامدات انبوه در تانک‌ها برای اولین بار توسط  شرکت وگا VEGA در سال ۲۰۰۴ میلادی امکان‌پذیر گردید و هم‌اکنون این شرکت به‌ عنوان برترین و پرفروش‌ترین سازنده در این شاخه از صنعت مطرح است.

مشاهده محصولات وگا آلمان

تامین کننده ابزا دقیق و ابزارآلات صنعتی